Móravárosi-Kinizsi SportKör
Friss hírek:
2018. június 19. (kedd)

Csapataink Téli felkészülése

soccerball800.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Utánpótlás:

U 6-7 korosztály:

Edzések: Kedd, Csütörtök 16:30 órától – 18:30 óráig Hansági Ferenc Szakiskola

 

U 9 korosztály:

Edzések: Hétfő: 16:30 órától – 18:00 óráig Kálvária Iskola (2010. korosztály)

               Szerda: 16:30 órától – 18:00 óráig Kálvária Iskola (2009. korosztály)

               Péntek 16:30 órától – 18:00 óráig Kálvária Iskola (2009.-2010. korosztály)

 

Orosháza Kupa /2010 korosztály/

2017. január 07. napon 08 óra 00 perckor

"B" Csoport:

Móraváros - Törökszentmiklós:         4-0

Móraváros - Békéscsaba:                 3-2

Móraváros - Grosics Akadémia II.:    4-0

Elődöntő:

Móraváros - Hódmezővásárhely:       3-2

Döntő:

Móraváros - Grosics Akadadémiai I.:  2-3

II. Helyezés.

A torna legtechnikásabb játékosa DÉKÁNY DONÁT (KINIZSI)

 

Futsal tornák (2009. korosztály):

- 2018. január 13. nap 09 óra 00 perc Balástya

Rendőr TE "B" - Móraváros: 4-1

KSE Balástya - Móraváros: 0-3

Junior Sport KEAC - Móraváros: 0-6

- 2017. január 21. nap 09 óra 00 perc Szeged (SZVSE csarnok)

Rendőr TE "B" - Móraváros: 2-5

KSE Balástya - Móraváros: 2-2

Junior Sport KEAC - Móraváros: 0-11

- 2017. február 03. nap 08 óra 00 perc Domaszék

Rendőr TE "B" - Móraváros: 4-1

KSE Balástya - Móraváros: 0-3

Junior Sport KEAC - Móraváros: 1-9

 

I. helyezés a csoportban.

 

Megyei Futsal DÖNTŐ U 9 korosztály

 

Grosics Akadémia Kupa Gyula /2010. korosztály/

2017. január 21. napon 13 óra 15 perckor

Móraváros - Grosics Akadémia I:

Móraváros - Grosics Akadémia II.:

Móraváros - Hódmezővásárhely:

Móraváros - Orosháza: 

 

2. helyezés.

A torna gólkirálya: Dékány Donát (Móravárosi Kinizsi)

 

Start Kupa Bordány (2009. korosztály)

2018. január 27. napon 08 óra 00 perckor

"B" Csoport:
SZEOL SC "A" - Móraváros: 2-1

SZeged 2011 - Móraváros: 2-2

FK Vinogradar Hajdukovo - Móraváros: 0-0

Kecskemét - Móraváros: 1-2

 

5-6. helyezés:

Sándorfalva - Móraváros: 4-1

 

A torna gólkirálya: DÉKÁNY DONÁT (MÓRAVÁROSI KINIZSI)

 

Orosháza Kupa /2009. korosztály/

2018. február 04. napon 08 óra 00 perckor

 

Csoport mérkőzés:

Törökszentmiklós - Móraváros: 2-2

Békéscsaba - Móraváros: 3-1

Orosháza - Móraváros: 1-1

 

5-6. helyezés:

Kétsoprony - Móraváros: 1-2

 

Kistelek Farsang Kupa /2009. korosztály/

2018. február 24. napon 08 óra

 

 

U 11 korosztály:

Edzések: Kedd 17:30 órától - 18:30 óráig Kálvária iskola

              Szerda 18:00 órától - 19:30 óráig Waldorf iskola

              Péntek 18:00 órától - 19:30 óráig Kálvária iskola

 

Futsal tornák:

- 2018. január 06. nap 09 óra 00 perc Mórahalom

Rendőr TE "B" - Móraváros: 3-2

USC Szeged - Móraváros: 1-5

Mórahalom - Móraváros: 0-4

- 2017. február 03. nap 13 óra 00 perc Domaszék

Rendőr TE "B" - Móraváros: 2-1

Sándorfalva - Móraváros: 0-3

Mórahalom - Móraváros: 0-6

 

I. helyezés a csoportban

 

Bozsik Futsal tornák:

- 2018. Január 20. nap 08 óra 00 perc Szeged (Fodor József Szakiskola)

- 2018. Február 17. napon 08 óra 00 perc Szeged (Fodor József Szakiskola) 

 

U 13 korosztály 

Edzések: Szerda 17:00 órától – 18:30 óráig

              Csütörtök 18:30 órától - 20:00 óráig

             

U 13-as futsal tornák:

- 2018. január 07. nap 09 óra 00 perc Szeged (SZVSE csarnok)

DAFC Szeged "A" - Móraváros: 4-1

FŐNIX Szeged "B" - Móraváros: 6-1

Zsombó SE - Móraváros: 0-6

- 2018. január 27. nap 13 óra 00 perc Zákányszék

DAFC Szeged "A" - Móraváros: 1-4

FŐNIX Szeged "B" - Móraváros: 7-2

Zsombó SE - Móraváros: 1-10

- 2018. február 10. nap 11 óra 00 perc Szeged (Kodály éri Ált. Iskola)

DAFC Szeged "A" - Móraváros: 4-2

FŐNIX Szeged "B" - Móraváros: 3-3

Zsombó SE - Móraváros: 5-5

 

II. helyezés a csoportban 

 

Bozsik Futsal:

- 2018. Január 20. napon 08 óra 00 perc Szeged (Fodor József Szakiskola)

- 2018. Február 17. napon 08 óra 00 perc Szeged (Fodor József Szakiskola) 

 

Bordány Start 2018 Kupa - 2017. január 06. napon 9 óra 00 perc

Csoport kör:

FK TSK Temerin - MKHSE 4-1

Kiskundorozsma - MKHSE 0-2

Foliaplast-Bordány SK - MKHSE 1-0

 

5-6. Helyért

Csongrád-Kunság Aszfalt SE - MKHSE 4-1 

 

1. FK TSK Temerin (SRB)

2. SZEOL SC 

3. FK Vinogradar Hajdukovo (SRB)

4. Foliaplast-Bordány SK

5. Csongrád-Kunság Aszfalt SE

6. Móravárosi Kinizsi SK

7. Üllés ISE

8. Kiskundorozsmai ESK

 

Csongrád Kupa

2018. február 11. napon 08 óra 00 perc

Csongrád "A" - Móraváros: 1-1

Csongrád "B" - Móraváros: 3-0

Makó - Móraváros: 0-1

Szentesi Kinizsi - Móraváros: 3-1

A torna végeredménye:

1. Csongrád "B"

2. Makó

3. Szentesi Kinizsi

4. Móravárosi Kinizsi

5. Csongrád "A"

 

 

U 15-ös Futsal

- 2017. január 14. nap 09 óra 00 perc Balástya

Rendőr TE "A"- Móraváros: 8-0

FC Junior Sport Kistelek - Móraváros: 3-9

KSE Balástya - Móraváros: 7-7

 

- 2017. február 15. nap 14 óra 00 perc Kistelek

Rendőr TE "A"- Móraváros: 6-3

FC Junior Sport Kistelek - Móraváros: 1-6

KSE Balástya - Móraváros: 4-4

 

- 2017. február 17. nap 13 óra 00 perc Szeged (SZVSE csarnok)

Rendőr TE "A"- Móraváros: 14-5

FC Junior Sport Kistelek - Móraváros: 0-6

KSE Balástya - Móraváros: 3-3

 

III. helyezés a csoportban

 

U 16, U19 korosztály

Edzés:   Kedd: 17 óra 00 perc Móravárosi Kinizsi műfüves pálya

              Csütörtök: 16 óra 30 perc Móravárosi Kinizsi műfüves pálya

 

U 17-es futsal tornák:

- 2018. január 13. nap 13 óra 00 perc Szeged (SZVSE csarnok)

Rendőr TE "A"- Móraváros: 7-0

USC Szeged - Móraváros: 2-4

Mórahalom VSE - Móraváros: 2-2

- 2018. január 21. nap 13 óra 00 perc Mórahalom

Rendőr TE "A"- Móraváros: 14-0

USC Szeged - Móraváros: 3-1

Mórahalom VSE - Móraváros: 4-3

- 2018. február 04. nap 12 óra 00 perc Szeged (Piarista Gimnázium)

Rendőr TE "A"- Móraváros: 9-2

USC Szeged - Móraváros: 6-2

Mórahalom VSE - Móraváros: 4-0

 

III. helyezés a csoportban 

 

Bordány Start 2018 Kupa - 2018. február 03. napon 09 óra 00 perc

Csoport mérkőzések:

Foliapast - Bordány "Fehér" - Kinizsi: 3-1

St. Mihály Fc - Kinizsi: 0-3

Playbecks - Kinizsi: 5-0

 

V. Helyért:

Fk Vinogradar Hajdukovo - Kinizsi: 2-4

 

 

Edzőmérkőzések:

2018. február 10. napon

Mórahalom U17 - Móraváros U 17/U19: 0-0

 

Érkezők:

- Mészáros Márk (U 19 - SZEOL SC)

- Kocsis Dávid (U 14 - Új igazolás)

- Jusztin Barnabás (U 13 - Új igazolás)

- Pusztai Dániel (U 13 - Új igazolás)

- Skoperda Vendel (U 11 - Új igazolás)

- Tímár Levente (U 11 - Universitas SC)

- Schnepp Csanád (U 11 - Új igazolás)

- Jusztin Mátyás (U 11 - Új igazolás)

- Marton Lajos (U 11 - Új igazolás)

- Székely Ábel (U 11 - Újrakezdte)

 

Távozok:

- Hamza Krisztián (U 19 - Rét SC)

- Szabó Róbert (U 19 - Rét SC)

- Kószó Ádám (U 11 - SZEOL SC)

 

Móravárosi Kinizsi Húsos Felnőtt

Kezdés: 2018. január 16. napon

Edzés: Kedd 18:30-20:00 Móravárosi Kinizsi műfüves pálya

            Csütörtök: 18:00-19:30 Móravárosi Kinizsi műfüves pálya

 

Téli bajnokság: 2017. február 04. napon 14 óra

Foliaplast-Bordány SK  - Móraváros: 3-1

Téli Bajnokság: 2017. február 11. napon 14 óra 

KSE Balástya - Móraváros: 5-4

Téli Bajnokság: 2017. február 17. napon 14 óra

 Zsombó - Móraváros: 3-2

 

Edzőmérkőzés: 

 2018. február 24. napon 11 óra (Domaszék)

Móraváros - Röszke:

 

Első bajnoki mérkőzés:

 2018. március 03. napon 13 óra : Móraváros - Csanytelek

 

Érkezők:

- Altorjay Boldizsár (Tápé - újrakezdte)

- Mezei Arnold (FK Vinogradar Hajduknovo)

- Nikolényi Gábor (Buda XI SE)

- Pásztor Péter Barnabás (Rákóczifalva)

- Kaiser Rezső (FK 1899 Szeged)

- János Olivér (KEAC)

 

 

Távozok:

- Dongó Dénes (Szőreg RSE)

- Mezei Edvin (Makó)

Hozzászólások: